Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

цеглинка до цеглинки

100 сучасних будівель з цегли

З усіх будівельних матеріалів в світі, цегла є найміцнішим і найпопулярнішим. Сліди першого цегельного будівництва датуються 7500 роком до н. е., а обпалювати цеглу стали вперше приблизно в 3500 році до н. е. З того часу цей матеріал показав дивовижну стійкість, і до сих пір залишається одним з головних елементів в сучасній архітектурі. Укорінений в традиціях таких несхожих між собою країн, як Китай і Нідерланди, цегла є недорогим, зручним у використанні, а іноді і екологічним матеріалом.

Цей об'ємний двотомник охоплює самі унікальні і цікаві цегляні будівлі з усього світу, від Аргентини до Нової Зеландії, створені за останні 15 років. Також як і у всіх інших виданнях TASCHEN по архітектурі, в цих двох книгах, такі молоді таланти, як Дієго Аррайгада з Аргентини і Нгуєн Хай Лонг з В'єтнаму, представлені поряд з такими відомими професіоналами, як Тадао Андо і Пітер Цумтор. Відібрані проекти демонструють все розмаїття застосування цегли в будівництві культурних, житлових, інфраструктурних та громадських просторів, включаючи новий корпус Switch House галереї Tate Modern, авторами якого стали швейцарські архітектори Жак Херцог і П'єр де Мерон, ресторан Amorio від архітектурного бюро Tidy Architects в Сантьяго і Maternity Waiting Village в Горог Касунгу, Малаві, створеної за проектом Mass Design Group.


100 Contemporary Brick Buildings
Philip Jodidio
Твердый переплет, 2 тома в коробке, 24 x 30.5 см, 648 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-6235-5
100 Contemporary Brick Buildings
₴ 2350
In stock