Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

дерев'яні споруди 21 століття

100 сучасних дерев'яних будинків

Нещодавно деякі вважали дерево матеріалом минулого, який з успіхом замінюється бетоном та склом. Насправді, все навпаки. Завдяки новим технологіям виготовлення та своїм екологічним перевагам, у сучасному будівництві дерево, як матеріал, отримало належне визнання.

У цьому виданні розповідається про те, як архітектори з усього світу використовують цей корисний матеріал. Ми можемо спостерігати, як за допомогою дерева можна перетворити міський простір на прикладі комплексу Metropol Parasol у Севільї, побудованого німецьким архітектором Йоргеном Майер-Херманном, а також на прикладі Termas Geometricas в Пуконі, Чилі, архітектора Хермана дель Соля, розглянемо, як можна делікатно втрутитися у природне середовище.

Як і всі архітектурні видання TASCHEN, ця книга віддає належне багатьом перспективним міжнародним талантам, а також таким відомим особистостям, як Тадао Андо та Ренцо Піано; описує бачення та інновації кожного архітектора; методи дослідження, тенденції та принципи роботи з деревом.

Книга допоможе більше дізнатися про комп'ютерне фрезерування, яке дозволяє створювати все нові й нові форми дерева, розповість про правильність збору деревини, відповідно до умов екології, і, перш за все, про вплив дерева на людські відчуття та психіку, порівнюючи суєту міського життя з сільською простотою.

Серія Bibliotheca Universalis - це компактні культурні томи які оспівують еклектичний всесвіт мистецтва TASCHEN! Цеглини, з яких побудовано дім знаннь

деревянная архитектура


100 Contemporary Wood Buildings
Philip Jodidio
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 632 сторінки
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-6156-3
100 Contemporary Wood Buildings
₴ 950
In stock