Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Manga-nificent

100 манга художників

від Astro Boy до Акіри, суперзірок сцени манги.
Починаючи з оригінального видання TANCHEN Manga Design, комічний феномен Японії породив ще більше захоплюючих персонажів і цілу низку гарячих нових талантів. У цьому оновленому та оновленому виданні представлено інформацію про останні та найкращих виробників та розробників сцени манги.

За допомогою каталогу А – Я ми відкриваємо суперзірок - як людських, так і вигаданих - сучасної глобальної галузі, що надихає рекламодавців, режисерів, креативних професіоналів, мільйони завзятих шанувальників, не кажучи вже про цілий стиль косплею, в якому манга віддані у складному костюмі зустрічаються, щоб відсвяткувати існування своїх персонажів на величезних конгресах від Лос-Анджелеса до Лейпцига.

Від класичних маестро - таких як Осаму Тедзука (творець Astro Boy) та Кацухіро Отомо (творець Akira) - до новачків, таких як Хаджіме Ісаяма, кожен запис включає біографічну та бібліографічну інформацію, описи головних героїв і, звичайно, безліч прикладів найкращих мангів художника, що розповсюджуються та обкладаються.

100 Manga Artists
Тверда обкладинка, 14 x 19,5 см, 576 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-2647-0
100 Manga Artists
₴ 745
Out of stock