Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Дух часу

Берлін 1920-ті

Це було десятиліття сміливих експресіоністських полотен, блискучого книжкового дизайну, цілісного мистецтва Баухаузу, новаторської психології, кабаре, Метрополісу, зірок театру та німого кіно. Між пароксизмом двох світових війн Берлін 20-х років був місцем повного культурного розквіту, наповненим революційним мистецтвом, винаходами та ідеями.

Ця книга занурює читачів у вільний дух веймарской епохи Берліна. Завдяки культовим роботам в області живопису, скульптури, архітектури, графічного дизайну, фотографії та кіно ми відкриваємо нові підходи, ідеї та сподівання, характерні для цього унікального культурного вікна.

Ми спостерігаємо за джаз-барами та танцювальними залами; переповненими кіносеансами та модою на хлопавки; досягненнями в області технологій та транспорту; радіовежами і гуркочущими трамваями та поїздами; як розширюються будівлі; створюються кінематографічні шедеври; як нещодавно здобули незалежність жінки, які стали палити цигарки, коротко стригти волосся та заробляти власні гроші.


1920s Berlin
Rainer Metzger
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
Languages: English
ISBN 978-3-8365-5050-5
1920s Berlin
₴ 630
Out of stock