Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Подорожуючи з камерою на телефоні

Погляд мандрівника

Дитинство Мігеля Флореса-Віана в Аргентині було відзначено двома константами, які, на його думку, сформували його життя: подорожі та книги. Можливо, тому що його рідна країна відчуває, що знаходиться на краю світу, більшість аргентинців народжуються з великою дозою пристрасті до подорожей, а у Флорес-Віана була більш висока доза, ніж зазвичай.

Книги допомогли йому виявити місця у прямому та переносному сенсі, створивши романтичне бачення земель, які він хотів відвідати, і він продовжив документувати своє життя за допомогою камери, відображаючи місця так, як він вважає, вони повинні бути, а не такими, як вони є. У цьому чарівному виданні Флорес-Віана розповідає про 250 своїх найулюбленіших знімках, зроблених по всій Європі, Африці, Азії та Америці, знятих тільки за допомогою смартфона, сподіваючись, що глядачі, побачивши світ його очима, навчаться кохати ці дивовижні місця так само сильно, як і він.


A Wandering Eye
Miguel Flores-Vianna
Тверда обкладинка, 20 x 25.4 см, 288 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-0-86565-367-2
A Wandering Eye
₴ 1400
In stock