Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

символи і дива

Алхімія і містицизм

Фантастична подорож історією езотеричного знання

Musaeum Hermeticum або Hermetic library проводить читачів у чарівну таємничу подорож, що охоплює період від середньовічної космограми та образів християнського містицизму, через захоплюючий світ алхімії до мистецтва епохи романтизму. Як показано в книзі, загадкові ієрогліфи каббалістів, розенкрейцерів та масонів тісно пов'язані з ранніми науковими ілюстраціями в галузі медицини, хімії, оптики та теорії кольорів. Навіть тим, хто не знає захоплюючої історії алхімії, цю книгу приємно досліджувати. Кожен багато ілюстрований розділ починається зі вступу та цитат алхіміків фахівця Олександра Роба. Коріння сюрреалізму та багатьох інших новітніх художніх рухів можна знайти в цій скарбниці.

Багатий світ образів, незважаючи на те, що він не є частиною загальнодоступних бібліотек, захований в стародавніх рукописах і виданнях, залишив незгладимий слід в пам'яті сучасної людини. Наповнюючи ці образи особливим таємничим значенням, художники надихалися усвідомленням джерела своєї мудрості - Гермесом Трисмегистом, родоначальником природного містицизму і алхімії. Грецькі поселенці, які жили в Єгипті пізнього класичного періоду, ототожнили свого бога-цілителя Гермеса (лат. Меркурій), крилатого посланця богів, з древнім єгипетським богом Тотом, відомим під ім'ям "Тричі Найбільший". Той був богом письма і магії. Так само як і Гермес, він грав роль психопомп, провідника душ по нижньому світу. Міфічна фігура Гермеса Трисмегиста також пов'язувалася з легендарним фараоном, який, за переказами, дав єгиптянам всі їхні знання про природних і надприродних речах, включаючи і знання ієрогліфічного письма. Алхіміки вважали його своїм "Мойсеєм", який приніс на землю божественні заповіді мистецтва, записані на Смарагдової Скрижалі.

 


Alchemy & Mysticism
Alexander Roob
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 576 страниц
Языки: английский
ISBN 9783836549363
Alchemy & Mysticism
₴ 745
В наличии