Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

моментальний Енді

Енді Воргол. Полароїди

Енді Воргол був безжалісним хронікером життя та його подій. Починаючи з п'ятидесятих та до своєї смерті в 1987 році він зняв на свій Polaroid величезну кількість моментальних знімків своїх друзів, коханців, покровителів, зірок, неясних персон, ексцентричних осіб, модників та, звичайно, селфі. Створена у співпраці з Andy Warhol Foundation, ця книга являє сотні таких полароїдних знімків.
Портрети таких знаменитостей як Мік Джаггер, Альфред Хічкок, Джек Ніколсон, Ів Сен Лоран, Пеле, Деббі Харрі змішані зі знімками навколишнього оточення Ворхола, вечірками, пейзажами, натюрмортами з ляльок Cabbage Patch та культовими банками томатного супу. Часто спонтанні та непостановчі знімки Воргола, схожі на сьогоднішну стрічку Інстаграму, пропонують унікальну хроніку життя, миру і світогляду маестро поп-арту та гіганта модернізму.
© The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc.


Автор:
Річард Бі Вудворд - арт-критик з Нью-Йорку, пише статті для Wall Street Journal і The New York Times. Його статті також можна знайти в таких популярних медіа як The Atlantic, Bookforum, Film Comment, The American Scholar, The New Yorker, Vanity Fair, Interview і Vogue. Його есе з фотографії та мистецтва увійшли у більш ніж 20 різних монографій та музейних каталогів.

Уорхол полароид ворхол полароід


Andy Warhol. Polaroids
Richard B. Woodward, Reuel Golden
Languages: англійська
Тверда обкладинка, 23.8 x 30 см, 408 сторінок
ISBN 978-3-8365-6938-5
Andy Warhol. Polaroids
₴ 1900