Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Легендарний фотограф

Енні Лейбовіц. Ранні роки, 1970-1983

Більше половини століття Енні Лейбовіц робить фотографії, що визначають культуру. Її портрети політиків, артистів, спортсменів, бізнесменів та членів королівської сім'ї складають галерею нашого часу, відбиту у нашій колективній свідомості завдяки своїй унікальності та неповторному стилю Лейбовіц.

Ця книга супроводжує виставку у Фонді LUMA в Арлі, Франція, та повертає нас до витоків творчості Лейбовіц. Все починалося з моменту художнього одкровення: спонтанний знімок, який змусив Лейбовіц думати, що вона може перейти від живопису до фотографії у якості свого предмету навчання у Художньому інституті Сан-Франциско.

Ретельно підібрана та особисто нею керуюча колекція, у тому числі листи знімків та полароїди, документують розвиток Лейбовіц як художника, а також відтворюють епоху, у якій вона жила.

Репортажні фотоісторії Лейбовіц для журналу «Роллінг Стоун», над якими вона почала працювати, ще будучи студенткою, розповідають про такі складні політичні, культурні та контркультурні події, як антивоєнні протести, запуск Apollo 17, президентська кампанія Ніксона 1972 року, відставка Ніксона у 1974 році та гастролі групи Rolling Stones у 1975 році.

Тоді, як і зараз, Лейбовіц завоювала довіру видатних та знаменитих людей, а сторінки книги оживають завдяки знайомим нам усім особам, серед яких Мухаммед Алі, Мік Джаггер, Кіт Річардс, Кен Кізі, Патті Сміт, Брюс Спрінгстін, Джоан Дідіон і Деббі Харрі, а також знамениті Джон Леннон та Йоко Оно.

Протягом всієї книги портрети та репортажі пов'язані із зображеннями автомобілів, доріг, у тому числі серія про дорожних патрульних каліфорніского хайвею. Багато у чому це видання, як road movie - шалені ритми, випадкові зустрічі та медитативні моменти.


Annie Leibovitz: The Early Years, 1970–1983
Annie Leibovitz, Luc Sante, Jann S. Wenner
Тверда обкладинка, 21,6 х 27 см, 180 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-7189-0
Annie Leibovitz: The Early Years, 1970–1983
₴ 1900