Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

одержимість жінками

Аракі. Юбілейне видання на честь 40-річчя видавництва

Повна колекція робіт япоського фотографа Нобуйосі Аракі. Зображення дистильовані протягом десятиліть були перероблені в книгу на 512 сторінок фотографій у цій повній ретроспективній колекції творів Нобуйосі Аракі, обраних самим художником. Вперше виданий обмеженим тиражем, а тепер у новому форматі на честь святкування 40-ї річниці TASCHEN, курація заглиблюється в найвідоміші образи Аракі: вуличні сцени Токіо; обличчя та продукти харчування; барвисті, чуттєві квіти; жіночі статеві органи; і японське мистецтво kinbaku або зв’язування. Поки дівчата лежать зв’язані, але зухвалі, а блискучі пелюстки приймають нагадуючі геніталії форми, Аракі постійно грається з візерунками підкорення та емансипації, смерті та бажання, а також буксує між безтурботним образом та шоком.

Описуючи свої кінбаку-фотографії як "співпрацю між об'єктом дослідження та фотографом", Аракі прагне наблизитись до своїх жінок-об'єктів за допомогою фотографії, підкреслюючи роль розмови між ним та моделлю.

У своїй рідній Японії він досяг статусу культу для багатьох жінок, які відчувають себе звільненими завдяки його готовності сфотографувати вираження свого бажання.

Фотограф

Нобуйосі Аракі народився в Токіо в 1940 році. Отримавши камеру батька у віці дванадцяти років, Аракі з тих пір робить фотографії. Він вивчав фотографію та кіно в Університеті Тіба, а незабаром після закінчення університету зайнявся комерційною фотографією. У 1970 році він створив свої знамениті фотоальбоми Xeroxed, які випускав обмеженими тиражами і надсилав друзям, мистецтвознавцям та людям, обраним випадковим чином з телефонної книги. Протягом багатьох років його сміливі, безсоромні фотографії його приватного життя були об'єктом багатьох суперечок і цензури (особливо в його рідній Японії), що не вразило художника і не зменшило його впливу. На сьогоднішній день Аракі видав понад 400 книг своїх творів.

Про цю серію

Видавництву TASCHEN виповнилось 40 років! З тих пір як вони почали шлях культурних археологів в 1980, вони стали синонімом доступних і якісних книг про мистецтво, здійснюючи мрії книжкових фанатів з усього світу. У 2020 році святкуючи своє 40-річчя видавництво залишається вірним своєму життєвому кредо. Серія 40 представляє нові перевидання деяких найзірковіших книг, які виходили в TASCHEN, серія реалізована у відмінній якості, прекрасному компактному форматі, і, що важливо, за доступною ціною !!!

 

 


Araki. 40th Anniversary Edition
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, 1.47 кг, 512 сторінок
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-8252-0
Araki. 40th Anniversary Edition
₴ 1350
In stock