Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Автофокус: автомобілі у фотографії. Колекція музею Вікторії та Альберта

Безсумнівно одна з найзначніших інновацій сучасного світу - автомобіль - зробила революцію виробництва та трансформувала те, як ми пересуваємося, назавжди змінивши наші пейзажі, міста, навколишнє середовище та економіку. З кожною революцією, кожною трансформацією помічається майже безпрецедентний вплив на широку культуру, що міняє не тільки те, як ми живемо, а й те, як ми дивимося на навколишній світ та розглядаємо його. Вплив автомобіля на фотографію та роботи, створені фотографами з початку 20-го століття, можна чітко простежити по колекції фотографій Музею Вікторії та Альберта (V & A).

Видання досліджує глибоке культурне значення та вплив автомобіля на історію фотографії, граючи роль як предмета, так і справжнього творчого засобу - засобу, за допомогою якого фотографи створили багато своїх видатних робіт. Написана Мартою Вейсс, старшим куратором відділу фотографії у музею V & A, та опублікована з нагоди відкриття у листопаді 2019 року виставки «Автомобілі: прискорюючи сучасний світ», Autofocus представляє понад 100 фотографій, підкріплених коментарями та вступом на 1500 слів, які охоплюють період від перших років автомобіля до наших днів. Як для фотографів, так і для шанувальників автомобілів, книга ілюструє перевагу автомобіля у якості культурної ікони, а також те, як він формував світ навколо нас та попереду нас.


Autofocus: The Car in Photography
Marta Weiss
Тверда обкладинка, 25 x 19.5 см, 192 сторінки
Languages: англійська
ISBN 9780500480526
Autofocus: The Car in Photography
₴ 1200
Out of stock