Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

ідеальний голос

Барбра Стрейзанд

У 1970 році Барбра Стрейзанд опублікувала у журналі Life розповідь під назвою «Хто я взагалі?». Це було то саме питання, яке їй задавали два провідних фотожурналіста того часу - Стів Шапіро та Лоуренс Шиллер, коли вони фотографували Барбру протягом перших п'яти років у Голлівуді, намагаючись відобразити її «справжню».

Це видання, наповнене фотографіями, розповідями та кадрами Шапіро і Шиллера з-за лаштунків, раніше доступне тільки обмеженим тиражем, є справжнім мастхевом для кожного фаната Стрейзанд. Тут зібрані усі кращі фільми першого голлівудського десятиліття з її участю: Funny Girl, On a Clear Day You Can See Forever, The Way We Were, The Owl and the Pussycat, Up the Sandbox, Funny Lady та A Star Is Born.
Так само як і її кохані, режисери, близькі та зіркові колеги: Елліот Гулд, Вільям Вайлер, Сідней Поллак, Вінсенте Міннеллі, Сис Корман, Омар Шаріф, Кріс Крістофферсон та, звичайно ж, Роберт Редфорд.
З усього цього вимальовується картина не співачки, яка може грати, а актриси, яка може співати, писати, режисерувати, танцювати та робити все, що їй заманеться.


Фотографи:
Американський фотокореспондент Стів Шапіро задокументував шість десятиліть американської культури, від вбивства Мартіна Лютера Кінга та президентської кампанії Роберта Ф. Кеннеді до фабрики Енді Ворхола і зйомок трилогії «Хрещений батько». Він опублікував десяток книг зі своїми фотографіями, а його роботи, які побували на виставках від Лос-Анджелеса до Москви, представлені у постійних колекціях Смітсонівського інституту, Музею мистецтв Метрополітен, Музею Дж. Пола Гетті та інших.


Лоуренс Шиллер почав свою кар'єру фотожурналіста у журналах Life, Time та Paris Match, фотографуючи деяких з найбільш знакових фігур 1960-х років, від Мерилін Монро до Барбри Стрейзанд, від Алі та Формана до Редфорда і Ньюмана. Його книжкові проекти включають відзначену Пулітцерівською премією книгу Нормана Мейлера "Пісня ката", п'ять бестселерів New York Times, "Мерілін і я" та "Барбра". Також за участю Шиллера були спродюсовані 20 фільмів для телебачення.


Barbra Streisand. Steve Schapiro & Lawrence Schiller
Steve Schapiro, Lawrence Schiller, Patt Morrison, Lawrence Grobel, Nina Wiener, Matt Tunia
Тверда обкладинка, 26.5 x 37.4 см, 336 сторінок
Languages: англійська
ISBN 9783836563239
Barbra Streisand. Steve Schapiro & Lawrence Schiller
₴ 2350
In stock