Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

найкраще з баухаузу

Баугауз
За короткий 14-річний період між двома світовими війнами німецька школа мистецтв і дизайну Баугауз змінила вигляд сучасності. З утопічними ідеями на майбутнє, школа розробила новаторський сплав образотворчого мистецтва, майстерності і технологій, які вони застосовували у різних медіа і практиках від кіно до театру, від скульптури до кераміки.
Ця книга - справжній бестселер - зроблена у співпраці з Bauhaus-Archiv / Museum für Gestaltung в Берліні, найбільшої в світі колекцією з історії Школи Баугауз. Близько 575 ілюстрацій, включаючи архітектурні плани, дослідження, фотографії, ескізи і моделі, відображають не тільки реалізовані роботи, а й принципи і особистості цього ідеалістичного творчого співтовариства крізь три послідовних розташування в Веймарі, Дессау і Берліні. Від неформальних знімків груповий гімнастики до малюнків під керівництвом Пола Клее, від великих архітектурних планів до нескінченно гладкої попільнички Маріанни Брандт, колекція сповнена кольорів, матеріалів і геометричних форм, які становили концепцію "тотальної" творчості Багауза. По мірі того, як ми наближаємося до річниці сторіччя Школи Баухауз, це є визначальним моментом її енергії і строгості не тільки як новаторського руху в модернізмі, а й як парадигми художньої освіти, де творче самовираження і передові ідеї призводять до одночасно функціональних та красивих творіннь.
У цьому зручному виданні представлені художники Йозеф Альберс, Маріанна Брандт, Вальтер Гропіус, Гертруда Грунь, Пауль Клее, Людвіг Міс ван дер Рое, Ліллі Рейх і багато інших.
Авторка:
Магдалена Дросте вивчала історію мистецтв і літературу в Аахені і Марбурзі. З 1980 року вона працювала в Bauhaus-Archiv в Берліні, після чого працювала професором історії мистецтв в BTU Cottbus. Вона відповідала за численні виставки та публікації по всіх темах Баугауза і художникам.
Серія Bibliotheca Universalis - це компактні культурні томи які оспівують еклектичний всесвіт мистецтва TASCHEN! Цеглини, з яких побудовано дім знаннь
Баухауз

Bauhaus. Updated Edition
Magdalena Droste
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 552 сторінки
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-6554-7
Bauhaus. Updated Edition
₴ 950
Out of stock