Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

краще з Баугаузу

Баугауз

За короткий 14-річний період між двома світовими війнами німецька школа мистецтв та дизайну Баугауза змінила вигляд сучасності. З утопічними ідеями про майбутнє, школа розробила новаторський сплав образотворчого мистецтва, майстерності та технологій, які вони застосовували у різних медіа та практиках від кіно до театру, від скульптури до кераміки.

Ця книга - справжній бестселер - зроблена у співпраці з Bauhaus-Archiv / Museum für Gestaltung у Берліні, найбільшої в світі колекції з історії Школи Баугауз. Близько 575 ілюстрацій, включаючи архітектурні плани, дослідження, фотографії, ескізи та моделі, відображають не тільки реалізовані роботи, але також кращих представників та принципи цієї ідеалістичної творчої спільноти крізь три послідовних розташування у Веймарі, Дессау та Берліні, в яких знаходилася школа у різний час свого існування. Від неформальних знімків групової гімнастики до малюнків під керівництвом Пола Клее, від великих архітектурних планів до нескінченно гладкої попільнички Маріанни Брандт, колекція сповнена кольорів, матеріалів та геометричних форм, які становили концепцію "тотальної" творчості Баугауза.

У 2019 році світ відзначав століття Школи Баугауз, і це видання є ще одним визнанням її енергії та вкладу у світову школу дизайну та архітектури не тільки як новаторського руху у модернізмі, а й як парадигми художньої освіти, де творче самовираження та передові ідеї призводять одночасно до чудових та функціональних творінь. У цьому виданні представлені такі художники, як Йозеф Альберс, Маріанна Брандт, Вальтер Гропіус, Гертруда Грунь, Пауль Клее, Людвіг Міс ван дер Рое, Ліллі Рейх та багато інших.


Bauhaus. Updated Edition
Magdalena Droste
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 400 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-7282-8
Bauhaus. Updated Edition
₴ 2350
In stock