Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

привіт, берлін

Берлін. Портрет міста

Берлін пережив дві світові війни, під час холодної війни був розділений стіною, а після падіння стіна була возз'єднана. Місто виникло як центр європейської могутності та культури. З 1860 року по сьогоднішній день ця книга є найповнішим фотографічним дослідженням цього надзвичайного міста, насиченого духом, як і історією.

Приблизно на 560 сторінках зібрані аерофотознімки, вуличні сцени, портрети та інше, щоб простежити історію Берліна від «Ревучих двадцятих» до руйнівних образів війни до зворушливих післявоєнних фотографій міста, що збирає шматки - Рейхстаг у руїнах, згодом обгорнутий Крісто та Жанною -Клод. Серед фотографій - роботи Анрі Картьє-Брессона, Гельмута Ньютона, Рене Буррі, Роберта Капи, Томаса Струта та Вольфганга Тілманса на додаток до відомих берлінських фотолітописців, таких як Фрідріх Зайденштукер, Еріх Саломон, Віллі Ремер та Генріх Зіл. (також включено покажчик біографій фотографів).

Зображення супроводжуються цитатами берлінців та знавців Берліна, таких як Володимир Набоков, Альфред Деблін, Ерварт Уолден, Марлен Дітріх, Біллі Уайлдер, Віллі Брандт, Гельмут Ньютон, сер Саймон Реттл та Девід Боуї. Ця книга більше, ніж данина місту та його громадянській, соціальній та фотографічній історії, віддає особливу шану жителям Берліна: сповнена надії та сили, в їх обличчях відбивається невмируща душа Берліна.

Berlin. Portrait of a City
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 560 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8228-1445-1
Berlin. Portrait of a City
₴ 2350
In stock