Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

надання форми майбутньому

BIG. Формування. Історія архітектурного майбутнього

Третя книга архітектурного бюро BIG (Bjarke Ingels Group) у трилогії видавництва TASCHEN: Формування. Історія архітектурного майбутнього - це спроба спромогтися поглянути за горизонт часу. На датській мові слово «дизайн» звучить як «формування», що буквально означає надати форму тому, що ще не набуло форми. Іншими словами, надати форму майбутньому. Використання нашої сили щоб надавати форму, а не дозволяти майбутньому формувати наше життя, зараз важливіше, ніж будь-коли, оскільки вплив людства на планету продовжує зростати і створює дедалі більші виклики для всіх форм життя. Архітектура відіграє особливу роль, пропонуючи простори для нашого життя, які є фрагментами майбутнього. Слова Вільяма Гібсона чудово втілюють роль архітектури: "Майбутнє вже тут - воно просто нерівномірно розподілено".

Книгою Formgiving BIG представляє третю частину трилогії TASCHEN, яка розпочалася з книжки Yes is More, однією з найуспішніших архітектурних книг свого покоління, і була продовжена другим томом Hot to Cold. An Odyssey of Architectural Adaptation.

Книга представлена ​​у часовій шкалі, що простягається від Великого вибуху до найвіддаленішого майбутнього. Проекти структуровані навколо шести напрямків еволюції - "Створення", "Відчуття", "Екологічнисть", "Мислення", "Зцілення" та "Переміщення" - мультимедійні, міждисциплінарні концепції, що охоплюють будівельну галузь. Культура, клімат і ландшафт, а також усі енергії, що походять від стихій - теплової маси океану, динаміки течій, енергії та тепла сонця, сили вітру - включені в ці проекти. На більш ніж 700 сторінках Бьярке Інгельс представляє свою особисту добірку проектів, серед яких будинок LEGO в Данії площею 12000 квадратних метрів, створені людиною екосистеми, що плавають в океанах, перероблений в невидимий музей старий бункер часів другої світової війни, електростанція на гірськолижних схилах, що втілює прихильність спільноти Копенгагена до вуглецевої нейтральності. Завдяки архітектурі та дизайну BIG надає форми постійно відновлюючомуся і одночасно барвистому світу.

Б'ярке Інгельс: «Щоб відчути, що ми маємо права на уявлення майбутнього, відмінного від сьогоднішнього, нам потрібно лише озирнутися назад на десять, сто, тисячу років, щоб усвідомити, наскільки кардинальними були ті речі, які сьогодні нам здаються звичайними. Те саме буде справедливим для погляду в майбутнє з такою ж ясністю бачення. Коли ми вирішуємо складність повсякденного життя, ці шість еволюційних траєкторій дозволяють нам поставити твердий погляд на горизонт часу, щоб запобігти тому, щоб нас відволікли від колії випадкові фактори. Оскільки ми знаємо зі свого минулого, що наше майбутнє неодмінно відрізнятиметься від нашого сьогодення, слід не чекати поки воно само собою сформується, а надати йому форму ".

Formgiving також є супутнім твором для однойменної виставки, яка була задумана в Датському архітектурному центрі в Копенгагені та буде представлена згодом в інших місцях по всьому світу. Понад 65 проектів документують глобальну роботу BIG очима своїх користувачів - від графічної дошки до глобальних будівельних майданчиків та готових проектів. Протягом усієї книги висвітлюється розвиток подій, що сягають п’яти, десяти чи п’ятдесяти років у майбутнє, а також свідчення непримиренності BIG виходити за межі звичайного і поза світами, щоб сприяти майбутньому з кожним проектом. Кожен крок не тільки відкриває світ, що нагадує наші мрії, але і вже намагається здійснити ці мрії прагматично. Ми маємо силу створити світ завтрашнього дня!

У книзі представлені:
- до цього ніколи не видавані есеї Б'ярке Інгельса;
- удостоєні нагород фотографії Лауріана Гінітоу, Івана Баана та Расмуса Хьортшоя, серед інших,

- планетарні пропозиції щодо середовищ існування на Місяці та дослідницьких центрів на Марсі;

- 20 моделей конструктора LEGO робот BIG;

- погляд Masterplanet - поточну роботу BIG над колективним генеральним планом з краудсорсинговою підтримкою для підтримки нашої планети.

Формирование. Истрия архитектурного будущего. Бьярке Ингельс.


BIG. Formgiving. An Architectural Future History
М'яка обкладинка, 16,3 x 25 см, 1,98 кг, 736 сторінок
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-7704-5
BIG. Formgiving. An Architectural Future History
₴ 1900
В наличии