Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

SeARCH

Бйарне Мастенброек. Копай! Архітектура прив’язана до землі.
Візуальне дослідження архітектури пов'язаної з землею.
Будівництво - одне з дуже небагатьох почінаннь, яке фізично пов’язане з поверхністю землі, зафіксоване на ній та довговічне. Тим не менш, протягом столітть, особливо на Заході, ми визначали себе окремо від природи, власноруч визначаючими системи і порядок над природою, використовуючи землю як пасивну основу.  В інших випадках ми шукали зв’язки опираючись на природу для релігійних ритуалів, укріпленнь від стихії та екологічної рівноваги. Ця глобальна збірка з майже 1400 сторінок повертає архітектуру в гармонію з поверхністю Землі. Багато років Бьярне Мастенбрук та його архітектурне бюро SeARCH заглиблюються у минулі та майбутні відносини архітектури з оточуючим середовищем, розглядаючи будинки як частину пейзажу, ідеально вписану в нього, не домінуючу над ним та не порушучу його.  В книзі Dig It! вони поринають в історію будівельної культури і знаходять там захоплюючі приклади цієї філософії - деякі з них добре відомі, деякі раніше ігнорувались. Від афріканських церков, висічених в скелях та китайських сел викопаних у грунті до паризьких густопоросших зеленню домів та вілли в скелях Капрі (відома по фільму Le Mépris з Бріжит Бардо в головній ролі), ця книга препарує будівлі минулих тисячолітть. Частково атлас, частково енціклопедія, вона висвітлює народні практики будівництва, передивляється найулюбленіші споруди та відзначає сучасні приклади з усього світу. В обширній коллекції, створеній Mevis & Van Deursen, представлені аналітичні креслення SeARCH та фоторепортажи Івана Баана.
Dig It! визнає спробу возз’єднати архітектуру з ландшафтом, поєднати будинок і землю, на якій він стоїть. Разділений на шість глав (або «стратегий») - "Закопування", «Встроювання», «Поглинання», «Спіраль», «Вырізання» та «Мімікрія» - цей чудовий обзор розкриває зв’язок людства з Землею через створення культури: розумно і абсолютно актуально для тих проблем з якими ми стикаємось і будемо стикатись у майбутньому як в міському середовищі так і в природному ландшафті. 


Bjarne Mastenbroek. Dig it! Building Bound to the Ground
Bjarne Mastenbroek, Iwan Baan
Тверда обкладинка, 19.3 x 27.1 см, 1390 сторінок
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-7817-2
Bjarne Mastenbroek. Dig it! Building Bound to the Ground
₴ 4700
В наличии