Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

благодать Відродження

Боттічеллі

Завдяки заступництву впливової родини Медічі, канону світської і релігійної роботи та внеску у знамениту Сикстинську капелу Сандро Боттічеллі (1444 / 45-1510) мав всі шанси на велику славу. Однак після його смерті його слава затьмарилася на чотириста років. Лише у 19 столітті художник почав отримувати широке художньо-історичне визнання.


Сьогодні Боттічеллі проголошується видатною постаттю флорентійського раннього ренесансу. Його світські роботи «Народження Венери та Примавери», як алегорія весни, є одними з найбільш впізнаваних картин у світі, чудовими у своїх тонких деталях, витончених лініях та композиційному балансі. Його аранжування текучі, але врівноважені, фігури спокійні, але чуттєві. Венера, зокрема, вважається художньо-історичною іконою краси.

Це видання представляє ключові роботи з творчості Боттічеллі, щоб зрозуміти створення легенди епохи Відродження. У найвідоміших міфологічних та алегоричних сценах художника, а також у його сяючих релігійних роботах ми досліджуємо майстерність формування, руху та лінії, які надихають художників від Едгара Дега до Енді Ворхола, Рене Магрітта та Сінді Шерман.


Botticelli
Barbara Deimling
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
Languages: англійська
ISBN 9783836542845
Botticelli
₴ 630
In stock