Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

з'єднуючи береги

Die Brücke, Міст

7 червня 1905 року у німецькому Дрездені було створено нове об'єднання - Die Brücke (1905-1913), широко відоме як засновники експресіонізму. Очолювана Ернстом Людвігом Кірхнером, Фріцем Блейлем, Еріхом Хеккелем та Карлом Шмідтом-Роттлаффом, група прагнула зруйнувати обмеження академічних шкіл та, як випливає з їх назви, прокласти міст у майбутнє мистецтва. Їх маніфест, надрукований дерев'яними блоками, наполягав на абсолютній свободі від умовностей у роботі та житті.

Це нове, розкріпачене мистецтво включало у себе портрети, пейзажі та міські сцени, але замінювало об'єктивну передачу реальності виразом внутрішньої географії. У картинах, а також у своїх улюблених гравюрах на дереві, художники Die Brücke заповнювали мальовничі простори нерівними лініями, грубими формами та яскравими кольорами, щоб висловити своє суб'єктивне сприйняття світу. Як і фовісти, художники взяли стилістичну основу від незахідних традицій океанічного та африканського мистецтва, а також відродили техніку друку і живопису Альбрехта Дюрера та Лукаса Кранаха Старшого.

Ця багато ілюстрована книга дає короткий огляд напрямку експресіоністів. Ми досліджуємо ключові роботи та історії головних дійових осіб Die Brücke та його вирішальний вплив на мистецтво пізнього 20-го століття.


Brucke
Ulrike Lorenz
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
ISBN 978-3-8365-3700-1
Languages: англійська
Brucke
₴ 630
Out of stock