Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

розмова про міста

Браун/Гогенберг. Міста світу

Міста світу є перевиданням Civitates Orbis Terrarum, який уперше побачив світ у XVI столітті і виходив протягом 46 років – з 1572 по 1618 рр., напередодні Тридцятирічної війни (1618–1648). Усього було видано шість томів. Автори атласу – гравер та видавець Франс Гогенберг та теолог Георг Браун. Він був опублікований в Кельні, проте він належить до антверпенської картографічної школи. Крім того, з особистого листування авторів відомо, що ідея створення народилася саме в Антверпені.

Civitates Orbis Terrarum є другим у часі видання друкованим атласом. Він складається з 552 планів, гравірованих на міді і потім розфарбованих аквареллю, є набором перспективних планів «з висоти пташиного польоту», барвисті гравюри із зображенням пейзажів, міських будівель, фігур мешканців у національних костюмах, виконані за малюнками художника Георга Хуфнагеля (що дає нам повне уявлення про міське життя межі 17 століття).

Крім цього, атлас містить плани на основі геодезичних зйомок. Більшість планів належать європейським містам, оскільки території Африки, Південної Америки та Азії на момент його створення були недостатньо вивчені. Плани "з висоти пташиного польоту" - це докладні натурні замальовки панорамних видів міст з якоїсь високої точки. Більшість геодезичних досліджень виробляв Якоб ван Девентер. Перевидання TASCHEN включає всі плани міст і супроводжується витягами з текстів оригіналу.

Серія Bibliotheca Universalis - це компактні культурні томи які оспівують еклектичний всесвіт мистецтва TASCHEN! Цеглини, з яких побудовано дім знаннь


Braun/Hogenberg. Cities of the World
Stephan Fussel, Rem Koolhaas
Languages: англійська
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 744 сторінки
ISBN 9-7838-3655-6-415
Braun/Hogenberg. Cities of the World
₴ 950
Out of stock