Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

революція у живопису

Караваджо. Повне зібрання робіт

Караваджо, або, точніше, Мікеланджело Мерізі да Караваджо (1571-1610), завжди було ім'ям, з яким потрібно рахуватися. Горезвісний поганий хлопчик італійського живопису, художник був відразу ж прославлений і неоднозначний: буйний характер, точний у техніці, творчий майстер та людина у бігах.

Це видання пропонує всебічну переоцінку всієї творчості Караваджо з повним каталогом його робіт. Кожна картина відтворюється у великому форматі, з недавніми, високопродуктивними фотографіями, що дозволяють робити драматичні великі плани з винахідливими деталями зовнішності та жестів Караваджо.

У п'яти вступних розділах аналізується творча кар'єра Караваджо, починаючи з його ранньої боротьби за заробіток і перших замовлень в Римі до його зростаючого статусу знаменитості. Вони дивляться на його набираючу обертів сміливість з освітленням та з приголомшливим натуралізмом, який дозволив розгортатися навіть біблійним подіям з безпрецедентною безпосередністю перед глядачем.


Caravaggio. The Complete Works
Тверда обкладинка, формат XL, 25 x 34 см, 306 сторінок
Languages: англійська
ISBN 9783836555814
Caravaggio. The Complete Works
₴ 2350
Out of stock