Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

художник як поет

Шагал

Для Марка Шагала (1887-1985) живопис була складним гобеленом снів, казок та традицій. Його миттєво впізнавана візуальна мова, яка посіла унікальну нішу у мистецтві початку 20-го століття, часто визначається як одне з найбільш ранніх проявів психічного досвіду.

Полотна Шагала характеризуються нечіткими мазками, глибокими кольорами, особливою любов'ю до блакитного та репертуаром повторюваних героїв: музикантів, птахів, дахів, квітів та любителів польотів. Незважаючи на їх ефірну чарівність, його твори часто були багаті й складні у своїх посиланнях. Вони сплели разом не тільки кольори і форми, а також його єврейське коріння з його життям у Парижі, знаки віри із жестами любові, символи надії зі свідченнями травми.

Крізь сцени народження, любові, шлюбу і смерті ми розглядаємо багату художню мову Шагала. Крізь види його рідного Вітебську та зображення Ейфелевої вежі ми досліджуємо унікальну естетику одного з найбільш легко пізнаваних сучасних майстрів і одного з найвпливовіших єврейських художників усіх часів.

«Велике мистецтво починається там, де закінчується природа».
- Марк Шагал


Chagall
Rainer Metzger, Ingo F. Walther
Languages: англійська
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
ISBN 978-3-8365-2783-5
Chagall
₴ 630
In stock