Шагал
Для Марка Шагала (1887-1985) живопис була складним гобеленом снів, казок та традицій. Його миттєво впізнавана візуальна мова, яка посіла унікальну нішу у мистецтві початку 20-го століття, часто визначається як одне з найбільш ранніх проявів психічного досвіду.
Полотна Шагала характеризуються нечіткими мазками, глибокими кольорами, особливою любов'ю до блакитного та репертуаром повторюваних героїв: музикантів, птахів, дахів, квітів та любителів польотів. Незважаючи на їх ефірну чарівність, його твори часто були багаті й складні у своїх посиланнях. Вони сплели разом не тільки кольори і форми, а також його єврейське коріння з його життям у Парижі, знаки віри із жестами любові, символи надії зі свідченнями травми.
Крізь сцени народження, любові, шлюбу і смерті ми розглядаємо багату художню мову Шагала. Крізь види його рідного Вітебську та зображення Ейфелевої вежі ми досліджуємо унікальну естетику одного з найбільш легко пізнаваних сучасних майстрів і одного з найвпливовіших єврейських художників усіх часів.
«Велике мистецтво починається там, де закінчується природа».
- Марк Шагал
Rainer Metzger, Ingo F. Walther
Languages: англійська
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
ISBN 978-3-8365-2783-5