Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

вікно в світ

Девід Гокні. Моє вікно
 
Коли Девід Гокні відкрив для себе iPhone як художнє середовище, він відкрив абсолютно нові можливості для малювання. Свої перші цифрові малюнки він зробив навесні 2009 року. IPhone був простий у використанні, і йому навіть не довелося вставати з ліжка, щоб розпочати свій робочий день, малюючи ранкові враження широкими лініями та сліпучими кольорами прямо на екрані. У 2010 році Хокні вперше використав iPad, який завдяки великому екрану розширив його художній репертуар та дозволив створити ще більш складну взаємодію кольору, світла та ліній.
 
Кожне зображення фіксує швидкоплинний момент: від яскравого сходу сонця та бузкового ранкового неба до нічних вражень та приходу весни. Захоплюючі деталі показують краплі на шибках, далекі вогні вночі, відображення на склі, пляшках і вазах з безліччю різноманітної рослинності. Ми переживаємо час очима Девіда Хокні.
 
Ця книга надрукована у великому форматі та чудовому розширенні, передає ці враження на 120 малюнках, виконаних у період між 2009 та 2012 роками, розміщених у хронологічному порядку самим художником.
 
Існує два варіанта книги:
- Колекційне видання (тираж 1000 копій, № 1 001–2 000), кожна копія підписана Девідом Гокні.
- Арт-видання в чотирьох варіантах (тираж 1000 копий, 250 копій, № 1–1 000), крім копії з підписом Девіда Гокні книга супроводжується роздрукованою роботою Гокні на IPad теж з автографом.
 Книга доступна під замовлення!
 
Художник:
Девід Гокні (народився 9 липня 1937 года) - англійський художник, рисувальник, гравер, сценограф і фотограф. Вперше він з'явився на художній сцені на початку 1960-х, під час піку популярності британської поп-музики, а потім переїхав до Лос-Анджелеса в 1964 році, де він намалював серію басейнів. Поряд із класичними жанрами портретного живопису та пейзажу, він завжди продовжував розвивати своє мистецтво, використовуючи такі технології, як полароїди, копіювальні апарати та факси, цифрове відео або iPhone та iPad як інструменти для малювання. З часу його першої великої оглядової виставки, яка в 1970 році проїхала Європою з лондонської галереї Уайтчепел, він став одним з найбільш популярних художників нашого часу
 
Редактор:
Ганс Вернер Хольцварт - дизайнер книг і редактор, що спеціалізується на сучасному мистецтві та фотографії. Его публікації в видавництві TASCHEN включають в себе колекційні видання, такі як Jeff Koons, Christopher Wool, Albert Oehlen, Ai Weiwei, і SUMO David Hockney SUMO A Bigger Book, а також такі монографії, як Jean-Michel Basquiat формату XXL, і оглядові книги Modern Art та Art Now! том 3 і том 4. 
 
Дэвид Хокни Хокні
 
 

David Hockney. My Window
Languages: англійська
Тверда обкладинка, шовковий бокс, великий формат 38.5 x 50 см, вага 11,74 кг, 248 сторінок
ISBN 978-3-8365-7702-1
David Hockney. My Window
₴ 83000
products.availability.preorder