Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Show You the World In My Eyes

Depeche Mode by Антон Корбейн

Офіційна ілюстрована історія гурту Depeche Mode створена знаменитим фотографом та режисером Антоном Корбейном.

У листопаді 2020 року Depeche Mode увійшов в Зал слави рок-н-ролу, і Дейв Гаан, прийнявши цю честь, сказав: «Я хотів би подякувати Антону Корбейну, який дякуючи Богу, з'явився у потрібний час і насправді змусив нас виглядати круто ". 

Також тієї осені 2020 року TASCHEN випустив обмежений тираж колекційної книги Depeche Mode by Anton Corbijn (81–18) з підписами музикантів гурту Depeche Mode та Антона Корбейна, і ця книга стала найшвидше проданим колекційним виданням в історії видавництва TASCHEN.

Перед вами нове видання настільки ж епічне, але більш приємне для гаманця, є свідченням унікального бачення Корбейна і справді “круте”, як щиро визнав Гаан у своїй промові; детальна ілюстрована історія того, як Корбейн, який став у 1986 році de facto креативним директором групи, допоміг закріпити репутацію Depeche Mode як найбільш культової групи у світі.

 

В книзі представлені понад 500 фотографій з величезних архівів Корбейна, деякі ніколи раніше не публікувались, у тому числі офіційні та неформальні портрети з таких місць, як Мадрид, Гамбург, Каліфорнійська пустеля, Прага та Марракеш (деякі зроблені під час створення знакових відео, таких як "Насолоджуйся тишею" та “Особистий Ісус”); безліч відвертих образів; і приголомшливі кадри в прямому ефірі з усіх їх гастролей з 1988 року. Окрім фотографій, книга містить ескізи та дизайни сценографічних декорацій та обкладинок альбомів, рукописні записи Корбейна, переносячи читача прямо всередину кадра, а також насичені інтерв’ю з голландським майстром.

Створена в тісні співпраці з гуртом, який ділиться деякими інсайтами про роботу з Корбейном, Depeche Mode by Anton Corbijn (81–18) розповідає, як оригінальна естетика однієї людини, яка охопила всі їхні фотографії, більшість музичних кліпів, альбоми, графіку та декорації, допомогли сформувати незмінну популярність групи. Розмірковуючи про свою роль у Depeche, Корбейн згадує у вступі до книги: "Багато з цього зійшло на мене, і я хотів, щоб це підходило їм. Я хотів думати для них. Щоб бути чудовим для них ". Ця книга є даниною глибині та широті цієї величі, святом однієї з найкреативніших та найтриваліших співпраць в історії року.

Фотограф:

Антон Корбейн - нідерландський фотограф, відеограф, дизайнер і кінорежисер відомий своєю чорно-білою фотографією творчих людей, до складу яких входили музиканти, художники та актори. Його підхід до цієї роботи було схвалено як визначення нового способу портретної фотографії з акцентом на його керівному принципі, згідно з яким недосконалість ближче до життя, ніж досконалість. Зі своїх скромних початків як фанат музики, він перетворився на важливий голос, який чують у світі фотографії. Протягом десятиліть він співпрацював з багатьма музикантами та музичними гуртами, такими як Том Уейтс, U2, Нік Кейв, Metallica, Герберт Гренемейер, R.E.M. і в даному випадку Depeche Mode! Навіть знявши фільми з такими всесвітньовідомими зірками, як Джордж Клуні, Роберт Паттінсон або Філіп Сеймур Хофманн, він завжди повертався до свого першого кохання - фотографії. Протягом багатьох років він мав багато музейних виставок, зараз проживає в Амстердамі.


Depeche Mode by Anton Corbijn
Anton Corbijn, Reuel Golden
Тверда обкладинка, 24.3 x 34 см, 3.70 кг, 512 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8670-2
Depeche Mode by Anton Corbijn
₴ 4700
In stock