Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

дрес-коди

Історія моди від 18го до 20го сторіччя

Найкраща енціклопедія костюму

Одяг визначає людину. Одяг людини, будь то сарі, кімоно чи діловий костюм, є невід’ємним кодом його культури, класу, особистості, навіть віри. Заснований у 1978 році, Кіотський інститут костюму визнає важливість розуміння одягу з соціологічної, історичної та художньої точки зору. З однією з наймасштабніших у світі колекцій одягу, інститут зібрав широкий асортимент історичного одягу, нижньої білизни, взуття та модних аксесуарів, починаючи з XVIII століття до наших днів. Демонструючи величезну колекцію кіотського інституту книга Історія моди - це захоплююча екскурсія за останні три століття у світі тенденцій одягу.

Завдяки бездоганним фотографіям одягу, майстерно виставленого та аранжованого на манекенах, виготовлених на замовлення, ця колекція є свідченням одягу як «концентрованного прояву нашого буття» та пристрасті Інституту Кіото до моди як до складного та майстерного виду мистецтва.

Авторами книги стали деякі з найрозумніших умів і гострих очей у вивченні моди: Акіко Фукай (головний куратор Інституту костюмів Кіото), Тамамі Суо (куратор Інституту костюмів Кіото), Мікі Івагамі (викладач історії моди в Коледжі моди Сугіно) (Токіо)), Рейко Кога (професор історії моди в Жіночому університеті Бунка) та Ріє Ній (заступник куратора Інституту костюмів Кіото).


Fashion History from the 18th to the 20th Century
Kyoto Costume Institute (KCI)
Твердый переплет, формат 14 х 19.5, 648 страниц
Languages: English
ISBN 978-3-8365-5719-1
Fashion History from the 18th to the 20th Century
₴ 950
In stock