Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

вкусная инфографика

Їжа та напої. Інфографіка

Візуальний гід по кулінарній насолоді. Смачна інформація.

Серед усіх видів інфографіки, звичайно, найпопулярніший - інфографіка на тему їжі, її приготування, рецептів, сервіровки, напоїв та подачі їжі. Для успішного використання цієї книги на вашій кухні автори зібрали воєдино кращу інфографіку з усіх аспектів їжі і напоїв, від обладнання до різних кухонь, від рецептів печива до коктейлів для власної вечірки. Мастхев для кожного гурмана 21го століття - це гастроенціклопедія в найкращому візуальному виконанні. Хочете стати майстром з приготування сашимі? Знаєте секрет ідеальної прожарки стейка? Хочете здивувати гостей своїм власним сухим мартіні? У авторів книги Food & Drink Infographics вже є відповіді, і більш того, вони використовують кулінарну графіку, щоб вирішити кухонні головоломки в цікавій, прості і легкій формі. У цій книзі ви знайдете інфографіку про всі види їжі від круп і бобових до фруктів, овочів, м'яса, риби та птиці. Ідеї ​​рецептів включають супи, бутерброди, закуски, солодкі частування, соуси і заправки салатів. Інші розділи розповідають про поєднаннях смаків, випічці, кухонного начиння, техніках приготування, алкоголі, каві, чаї та інших напоях. 

Передмову до книги написав автор безлічі кулінарних досліджень Майкл Рульмана, за ним слідує екскурс в історію створення графіки, присвяченої їжі, її приготування і подачі - від малюнків в єгипетських гробницях, що зображують вирощування пшениці та випікання хлібних коржиків, до таких класичних кулінарних книг 19го століття, як "Управління домашнім господарством" Місіс Бітон.

Повна кулінарних лайфхаків, дотепна і корисна, книга "Їжа та напої. Інфографіка" об'єднує візуальну насолоду й безцінні поради по технікам і прийомам приготування, сервіруванні і насолоди їжею.

Еда и напитки. Инфографика

Визуальный гид по кулинарному наслаждению. Вкусная информация.

Среди всех видов инфографики, конечно, самый популярный - инфографика на тему еды, ее приготовления, рецептов, сервировки, напитков и подачи еды. Для успешного использования этой книги на вашей кухне авторы собрали воедино лучшую инфографику по всем аспектам еды и напитков, от оборудования до различных кухонь, от рецептов печенья до коктейлей для собственной вечеринки. Мастхэв для каждого гурмана 21го столетия - это гастроэнциклопедия в самом лучшем визуальном исполнении. Хотите стать мастером по приготовлению сашими? Знаете секрет идеальной прожарки стейка? Хотите удивить гостей своим собственным сухим мартини? У авторов книги Food & Drink Infographics уже есть ответы, и более того, они используют кулинарную графику, чтобы решить кухонные головоломки в интересной, простой и запоминающейся форме. В этой книге вы найдете инфографику обо всех видах еды, от круп и бобовых до фруктов, овощей, мяса, рыбы и птицы. Идеи рецептов включают супы, бутерброды, закуски, сладкие угощения, соусы и заправки салатов. Другие разделы рассказывают о сочетаниях вкусов, выпечке, кухонной утвари, техниках приготовления, алкоголе, кофе, чае и других напитках.


Food & Drink Infographics (вітринна корія)
Simone Klabin, Julius Wiedemann
Твердий переплет, xl-формат 24.6 x 37.2 см, 464 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-6848-7
Food & Drink Infographics (вітринна корія)
Old price: ₴ 2850
₴ 1998
In stock