Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Міфічні місця, мрійливі пляжі

Греція. Кращі місця для відпочинку. Книга готелів. Видання 2020

"Єдине краще ніж ця книга, це реальна подорож до Греції." - ELLE.

Подорож до найкрасивіших готелів Греції. Давнє мистецтво та культура Греції - колиску західної цивілізації, численні пам’ятки та музеї розповідають донині про багату історію країни. Греція унікальна також завдяки своїм захоплюючим краєвидам, гостинністю жителів та казковими готелями, що робить її омріяним місцем для багатьох мандрівників. Свіжа та здорова кухня, кришталево чисте море та мальовничі пейзажі роблять поїздку до Греції чистим задоволенням.

Ангеліка Ташен подорожує з гір Македонії на північ до Пелопоннесу такими міфічними місцями як Корінт, Спарта та Олімпія, а також до більших і менших груп островів на півдні. Вона відкриває двері для найбільш неординарних готелів країни, включаючи Imaret в Кавалі, що знаходиться в колишньому османському комплексі; Tainaron Blue Retreat у відокремленій колишній оборонній вежі в Мані; та Млина, переобладнаного вітряного млина на острові Кімолос на Кікладах. Вона пропонує читачам відкрити для себе легендарні розкішні готелі, такі як Eagles Palace на Халкідіках або Poseidonion Grand Hotel на Спеце, і веде їх до чарівних готелів типу bad&breakfast, таких як Guesthouse Mazaraki в Мистрасі або Mèlisses на Андросі, заснованого  фудблогером Алегрою Помільо.

По ходу свого маршруту вона відвідує готелі на відомих мальовничих островах - таких, як Містика на Санторіні та Будинок Сохо-Рок на Міконосі, - а також розміщення у віддалених місцях, таких як Медітерао на острові Кастелорізо, що знаходиться на самому південному сході Греції біля турецького узбережжя. Окрім того, вона демонструє цікаві архітектурні та дизайнерські концепції, такі як готельне селище The Estate, історичний, ретельно відреставрований хутір на Корфу; мінімалістський готель Olea All Suite на Закінтосі; та Аммос на Криті, де немає двох однакових предметів меблів, і щороку додаються нові ексцентричні предмети.

Редактор:

Ангеліка Ташен вивчала історію мистецтва та німецьку літературу в Гейдельберзі, здобувши ступінь доктора наук у 1986 році. Працюючи в TASCHEN з 1987 року, вона опублікувала численні книжки з мистецтва, архітектури, фотографії, дизайну, подорожей та стилю життя. 
Анжелика Ташен путешествует от гор Македонии на севере до Пелопоннеса с его мифическими местами, такими как Коринф, Спарта и Олимпия, а также к большим и меньшим группам островов на юге. Она открывает двери некоторых из самых необычных отелей страны, включая Imaret в Кавале, расположенный в бывшем османском комплексе; Tainaron Blue Retreat в уединенной бывшей оборонительной башне в Мани; и Ветряная мельница, переоборудованная ветряная мельница на острове Кимолос в Кикладах. Она приглашает читателей открыть для себя легендарные роскошные отели, такие как Eagles Palace на Халкидики или Poseidonion Grand Hotel на Спецесе, и водит их в очаровательные пансионы, такие как Guesthouse Mazaraki в Мистрасе или Mèlisses на Андросе, которыми управляет кулинарный блогер Аллегра Помилио. По пути она посещает отели на известных живописных островах, таких как Mystique на Санторини и Soho Roc House на Миконосе, а также отели в отдаленных местах, таких как Средиземное море на острове Кастелоризо, который находится на самом юго-востоке страны. Греция у турецкого побережья. Кроме того, она демонстрирует интересные архитектурные и дизайнерские решения, такие как гостиничный поселок Rou Estate, исторический, тщательно отреставрированный поселок на Корфу; минималистский отель Olea All Suite на Закинфе; и Аммос на Крите, где нет двух одинаковых предметов мебели, и каждый год добавляются новые эксцентричные предметы. Греция, лучшие места для отдыха. Отельная книга


Great Escapes Greece. The Hotel Book
Angelika Taschen
Тверда обкладинка, 23,8 x 30,2 см, 2,39 кг, 360 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8520-0
Great Escapes Greece. The Hotel Book
₴ 1900
In stock