Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Стародавні супергерої

Міфи Давньої Греції

Грецькі легенди як ілюстрована класика для читичів усіх віків.

Грецькі міфи – це вічна класика, чиї сцени та фігури захоплюють нас із давніх часів. Боги та герої цих легенд стали відображенням людини, втілюючи універсальні характеристики та істину – будь то мужність Персея, жадібність Мідаса, амбіції Ікара, помста Медеї чи гордість Ніоба. Ці риси є основою для безсмертних драм і насичених оповідань, як глибоких, так і розважальних, які становлять основу нашої культури та літератури сьогодні і залишаються актуальними та захоплюючими для всіх читачів від дітей до дорослих.

Це видання містить 47 міфів, заснованих на найвідоміших епізодах грецької міфології, від Прометея, аргонавтів і Тесея до Троянської війни та Одіссеї Гомера. Окремі тексти вибрані з основоположної роботи «Легенди класичної давнини» Густава Шваба (1792–1850) з вражаючими ілюстраціями 29 різних художників, серед яких видатні представники Золотого віку книжкової ілюстрації та Arts and Crafts Movement, у тому числі Уолтер Крейн (1845–1915), Артур Рекхем (1867–1939), Вільям Рассел Флінт (1880–1969) та Вірджинія Френсіс Стерретт (1900–1930).

Ці ілюстрації доповнені графічними малюнками сцен для кожної історії та генеалогічним деревом грецьких богів і богинь, які були створені Кліффордом Харпером спеціально для цього видання. Окрім розташованих в контексті міфів, книга містить історичний вступ доктора Майкла Зіблера та біографії всіх представлених художників, а також великий словник найвідоміших героїв Стародавньої Греції. Героїзм, трагедія та театр грецької міфології проблискують крізь кожну казку в цьому розкішно ілюстрованому виданні, пробуджуючи богів і героїв до нового життя.

мифы древней греции


Greek Myths
Тверда обкладинка, 20.5 x 25.6 см, 336 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8472-2
Greek Myths
₴ 1450
In stock