Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

битломания изнутри

Гарри Бенсон. The Beatles

На початку 1964 року фотографу Гаррі Бенсону зателефонував редактор фотографій лондонської газети Daily Express, який попросив його висвітлити поїздку "Бітлз" до Парижа. Це було початком відносин, що визначають кар’єру, і які зможуть створити ім’я Бенсона та створити деякі найінтимніші фотографії, коли-небудь зроблені "Бітлз".

У Парижі Бенсон захопив Fab Four у розпал подушок у готелі George V, стихійний момент, який став символом духу групи - сам Бенсон назвав це найкращим знімком у своїй кар'єрі. Пізніше того ж року він пішов за групою в дорогу для їх дебютного туру по США, задокументувавши їх виступ у шоу Еда Саллівана, їх дивовижну зустріч з Кассієм Клеєм та істерику нью-йоркської "Бітлеманії". Бенсон також сфотографував медовий місяць Джорджа Гаррісона на Барбадосі, задокументував "Бітлз" на зйомках дебютного фільму "Ніч важкого дня" та був присутній у сумнозвісному турі 1966 року, коли Джон Леннон заявив, що "Бітлз" "популярніші за Ісуса".

Раніше вийшло з друку це повторне видання повертає найкраще з яскравого чорно-білого портфоліо "Бітлз" від Benson. Доповнення цитатами та вирізками газет того періоду, вступ самого фотографа додає захоплююче особисте свідчення до цих знакових образів найбільшої групи в історії музики.

Harry Benson. The Beatles
Твердый переплет, 22.4 x 31.6 см, 272 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836557672
Harry Benson. The Beatles
₴ 1450
In stock