Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

20 років СУМО

Гельмут Ньютон. СУМО. Ювілейне видання
Гельмут Ньютон (1920–2004) завжди демонстрував свою зневагу до банального та передбачуваного, тому не дивно, що СУМО став крутим проектом. Ідея книги як особистої виставки з видовищними зображеннями, надрукованними у високій якості як для галереї і в великому оригінальному розмірі виникла в процесі діалога з фотографом. З СУМО, який важив разом з упаковкою 35 кілограмів, Ньютон створив знакову книгу, яка перекреслила все, что видавалось до цього у і світі і в сенсі технології виконання, і в концептуальному сенсі.
Видана лімітованим тиражем 10 000 копій, кожна книга мала свій унікальний номер та автограф Ньютона, незабаром після виходу весь тираж було розпродано, а ціна стрімко виросла в рази.
Як всесвітня видавнича сенсація, книга вивела жанр монографії на абсолютно новий рівень і сьогодні знаходиться у численних і важливих колекціях по всьому світу, включаючи нью-йоркський МоМА. Легендарний примірник SUMO номер один з понад 100 автографами відомих особистостей, які стали героями портретів Ньютона, також побив рекорд ставши найдорожчою книгою 20 століття, яка була продана на аукціоні в Берліні 6 квітня 2000 року за 620 000 німецьких марок.
 
Зараз виходом цього видання формату XL TASCHEN відмічає 20 років виходу першого SUMO, проекту, задуманого Гельмутом Ньютоном багато років тому. Відредагована його дружиною Джун Ньютон книга містить 464 зображення та новий буклет, який проводить нас через створення цього видавничого проекту - це вражаючий трібьют великому Гельмуту Ньютону, який відтепер є в меншому більш доступному форматі.
 
Фотограф:

Гельмут Ньютон (1920–2004) був одним з найвпливовіших фотографів усіх часів. Вперше він здобув міжнародну популярність у 1970-х, працюючи у французькому Vogue, і прославився своїми суперечливими сценаріями. Найбільш вражаючою була його здатність зробити так, щоб запланований та продуманий сценарій фотозйомки перетворювався в живу та динамічну картинку. Його численні титули та нагороди включають також почесне звання Командор Ордену Мистецтв та Літератури.

Редактор:

Джун Ньютон, (1923-2021) народилась в Мельбурні, Австралія. У молодому віці вона була пристрасно зацікавлена театром і працювала актрисою під ім'ям Джун Брунелл, отримала премію Еріка Куттнера в 1956 році. Вона вийшла заміж за Гельмута Ньютона у Мельбурні в 1948 році, а сама стала фотографом у 1970 році, використовуючи псевдонім Еліс Спрінгз. Її роботи були представлені на численних виставках та у публікаціях, зокрема Vanity Fair, Interview, Elle та Vogue. Серед її численних відомих героїв - Вільям С. Берроуз, Катрін Деньов, Грем Грін, Рой Ліхтенштайн, Роберт Маплторп, Ів Сен-Лоран та Ніколь Кідман.

Хельмут Ньютон. СУМО. Юбилейное изданиеФотографХельмут Ньютон (1920–2004) один из наиболее влиятельных фотографов всех времен. Его первая слава пришла к нему в 70ые когда он работал для французского  Vogue, он стал знаменит благодаря своим контроверсивным сюжетам, смелым светом, яркими композициями чаще на улице или в интерьерах, чем в студии. Его множество титулов включают такие как  Commandeur de l’Ordre des Arts et des Lettres.

 


Helmut Newton SUMO. 20th Anniversary
Хельмут Ньютон, Джун Ньютон
Твердый переплет, 26.7 x 37.4 см, 464 страницы, суперобложка, + буклет
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7819-6
Helmut Newton SUMO. 20th Anniversary
₴ 4700
In stock