Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

радикальний ренесанс

Ієронім Босх. Повне зібрання робіт

Страшні видіння Ієроніма Босха

Лише 20 картин і вісім малюнків впевнено віднесені до авторства нідерландського художника Ієроніма Босха (бл. 1450–1516), але у своїх фантастичних уявленнях вони закріпили його місце як одного з найбільш культових художників в історії. Через 500 років після його смерті його роботи продовжують надихати вчених, художників, дизайнерів та музикантів, як, наприклад, назва групи Death Metal та дизайнерські сукні.

Це видання пропонує цілісний і тривожний світ Босха в одному компактному форматі. Завдяки повним розворатам сторінок та ретельно надрукованим деталям ми досліджуємо в усьому багатсві кольорів та переконливих винаходах геній художника, а також його тривожну уяву. Ми стикаємося з його гібридними істотами, його кошмарними сценаріями, його релігійними та моральними рамками та його образними версіями сучасних прислів’їв та ідіом. По дорозі історик мистецтва та експерт по Босху Стефан Фішер розкриває найважливіші теми та вплив цих загадкових заворожуючих шедеврів на мистецтво.


Hieronymus Bosch. The Complete Works. 40th Ed.
Stefan Fischer
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8786-0
Hieronymus Bosch. The Complete Works. 40th Ed.
₴ 1175
Out of stock