Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

графічна історія знання

Повна історія інфографіки
В епоху великих даних і цифрового розповсюдження, коли новини подорожують дедалі швидше, а засоби масової інформації конкурують за хоча б мить вашій увазі в Інтернеті, інформаційна графіка захопила центральну сцену. Дуже швидко інфографіка почала перетворювати абстрактні ідеї, складні статистичні дані, а також сучасні відкриття на стислий, зрозумілий, переконливий та майстерний дизайн. Картографи, програмісти, статистики, дизайнери, науковці та журналісти відкрили нову область візуалізації знань.
Ця об'ємна збірка відкриває багату історію інфографічної форми, простежуючи її еволюцію від середньовіччя до цифрової ери. Автор книги Сандра Рендген, яка також є автором бестселерів видавництва Information Graphics та Understanding the World, пропонує приголомшливий та систематичний огляд графічних комунікацій, які збирають близько 400 прикладів з астрономії, картографії, зоології, технологій та інших.
Колекція охоплює різні за культурою та географією приклади, включаючи середньовічні рукописи та сувої пергаменту, ретельно розроблені карти, відмінні популярні атласи та ранній комп'ютерний інформаційний дизайн. Серед основних зразків – знаменита карта світу Мартіна Вальдзеемюллера, космічні карти Андреаса Целларіуса та ретельні дослідження природи Ернста Гекель, а також багато не таких відомих скарбів. Вступна стаття автора та чіткі підписи докладно описують історичні та культурні контексти кожної роботи; Добірка оформлена чотирма розділами, що демонструють спеціальні історичні колекції фахівців з інфографіки Девіда Рамсі, Майкла френдлі, Майкла Столла та Скотта Кляйна.
"Ці чудові історичні приклади візуалізації даних можуть бути оцінені як виключно художні твори, захоплюючи глядача почуттям благоговіння та величі". - Майкл Френдлі
Автор:
Сандра Рендген вивчала історію мистецтв та культурологію в Берліні та Амстердамі. Її робота як редактора, так і розробки концепцій медіаінсталяцій концентрується на взаємозв'язку між культурою зображення та технологіями, з особливим акцентом на візуалізації даних, інтерактивних медіа та історії передачі інформації. Вона також є автором книг TASCHEN "Інформаційна графіка" та "Розуміючи світ".
Редактор:

Джуліус Відеманн вивчав графічний дизайн і маркетинг, був художнім редактором газет і дизайнерських журналів в Токіо, перш ніж приєднатися до команди редакторів та авторів TASCHEN в 2001 році. Він автор популярних серій Illustration Now! і Record Covers, так само як і серій книг про інфографіку, рекламу і візуальну культуру. Приїжжав в Україну, був головою жюрі Премії за Найкращий Книжковий Дизайн на Книжковому Арсеналі у 2016 році.

Полная история инфографики


History of Information Graphics
Sandra Rendgen, Julius Wiedemann
Languages: английский, немецкий, французский
Твердый переплет, xl-формат 24.6 x 37.2 см, 462 страницы
ISBN 978-3-8365-6767-1
History of Information Graphics
₴ 2850