Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Повна історія фільмів жахів

Кращі фільми жахів

Приготуйтеся затремтіти від страху, взявши в руки це оновлене і доповнене видання про історію фільмів жахів. 640 сторінок книги наповнені кращими слешерами, привидами, зомбі, канібалами і т.д., починаючи від страшних екранних створінь 1920-х років, і закінчуючи сучасними спецефектами.
У 10 ілюстрованих главах ми заглибимося у історію створення найбільш значущих образів та тем для жаху, будь-то вампіри, будинки з привидами, жінки-вбивці або перевертні. Кожен класичний персонаж також прописаний з психологічної точки зору, його вплив на первинні людські страхи. Розділ книги "Топ 50 кращих фільм жахів" знайомить читача з найвідомішими картинами класики чорно-білого кіно, як "Доктор Джекіл і містер Гайд" та "Ґодзілла", до "Дитина Розмарі", "Плетена людина", "Сяйво", "Відьма з Блер: Курсова з того світу" та багатьма, багатьма іншими. Також видання містить постери до фільмів, короткий опис, кадри і фотографії знімального процесу.


Horror Cinema
Paul Duncan, Jurgen Muller
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 640 страниц
Languages: English
ISBN 978-3-8365-6185-3
Horror Cinema
₴ 950
In stock