Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

втілення ілюстрації

Ілюстрація зараз! Мода

Кожна сукня починається з малюнка, кожна спідниця із ескізу

Ілюстрація є невід'ємною частиною дизайну моди не тільки як виразний засіб і відправна точка кожного задуму, а так само й для друку в модних виданнях. Часто художники навіть ілюструють нові тренди безпосередньо з подіумів.

Саме час і нам прославити модну ілюстрацію у нашій серії Illustration Now!: тут ви знайдете нові роботи від 90 художників з усього світу, в тому числі таких зірок, як Ruben Toledo, Aurore de La Morinerie, Bil Donovan, Tanya Ling та Jean-Philippe Delhomme.

Книга включає цитати експертів зі світу моди: хвалебні відгуки Валентино про роботи Гледіс Перінт Палмер; висловлювання домів Maison Martin Margiela, Christian Dior, Louis Vuitton та H&M. Після передмови експерта з модної ілюстрації Стівена Хеллера, есе історика моди та мистецтва Адельхайд Раше забезпечує поглиблене вивчення предмета.

Вона показує хронологію модної ілюстрації з 17 століття і до сьогодні, доповнюючи колекцію ранніми роботами Франсуа Ватто, малюнками Поля Іріба для книги знаменитого паризького кутюр'є Поля Пуаре та роботами відомих майстрів сучасної модної ілюстрації Рене Груау та Антоніо Лопез, а також Франсуа Берту.

иллюстрация сейчас


Illustration Now! Fashion
Твердый переплет, 14 x 19.4 см, 560 страниц
Languages: English, German, French
ISBN 978-3-8365-6731-2
Illustration Now! Fashion
₴ 950
Out of stock