Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

бачення означає розуміння

Інфографіка

Як складні ідеї комунікують за допомогою графіки

«Якщо ви не можете пояснити це просто, ви недостатньо добре це розумієте» - Альберт Ейнштейн

Наше повсякденне життя наповнене величезним потоком інформації, який ми повинні інтерпретувати, щоб зрозуміти світ, у якому ми живемо. Враховуючи складну різноманітність даних, що плавають навколо нас, іноді найкращим — або навіть єдиним — способом спілкування є візуальний. У цій унікальній книзі представлено захоплюючий погляд на цю тему, висвітлюючи роботу майстрів професії, творців проривів, які змінили наш спосіб спілкування. Інформаційна графіка була задумана та розроблена не лише для професіоналів у сфері графіки, а й для всіх, хто цікавиться історією та практикою візуального спілкування.

Поглиблений вступний розділ, проілюстрований понад 60 зображеннями (кожне супроводжується пояснювальним підписом), містить есе Сандри Рендген, Паоло Чукареллі, Річарда Сола Вурмана та Саймона Роджерса. Оглядаючи весь шлях од примітивних печерних малюнків як засобу комунікації, цей розділ дає читачам чудовий огляд теми. Друга частина книги повністю присвячена сучасним роботам найвідоміших професіоналів сьогодення, у ній представлено 200 графічних проектів із понад 400 прикладами, кожен із інформаційним бланком та поясненням методів та цілей, розділених на розділи за темами Локація, Час, Категорія та Ієрархія.

- 200 проектів і понад 400 прикладів сучасної інформаційної графіки з усього світу — від журналістики до мистецтва, уряду, освіти, бізнесу та багато іншого

- Чотири нариси про розвиток інформаційної графіки від її зародження

- Ексклюзивний плакат (673 x 475 мм / 26,5 x 18,7 дюйма) Найджела Холмса, який протягом 20 років роботи графічним директором TIME зробив революцію у тому, як журнал використовує інформаційну графіку.

Автор:
Сандра Рендген вивчала історію мистецтв та культурологію в Берліні та Амстердамі. Її робота як редактора, так і розробки концепцій медіаінсталяцій концентрується на взаємозв'язку між культурою зображення та технологіями, з особливим акцентом на візуалізації даних, інтерактивних медіа та історії передачі інформації. Вона також є автором книг TASCHEN "Інформаційна графіка" та "Розуміючи світ".
Редактор:

Джуліус Відеманн вивчав графічний дизайн і маркетинг, був художнім редактором газет і дизайнерських журналів в Токіо, перш ніж приєднатися до команди редакторів та авторів TASCHEN в 2001 році. Він автор популярних серій Illustration Now! і Record Covers, так само як і серій книг про інфографіку, рекламу і візуальну культуру. Приїжжав в Україну, був головою жюрі Премії за Найкращий Книжковий Дизайн на Книжковому Арсеналі у 2016 році.


Information Graphics
Sandra Rendgen, Julius Wiedemann
Твердый переплет, 24.6 x 37.2 см, 480 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836528795
Information Graphics
₴ 1900
In stock