Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

давай всередину!

Інтер'єри зараз!

З надихаючим багатством і різноманітністю стилів ці будинки, резиденції, укриття і студії будуть вражати і дивувати, незалежно від смаку; будь то сільський заміський котедж, лофт в нью-йоркському стилі або богемне бунгало. Цей огляд сучасного інтер'єру демонструє будинку з усього світу - від Окленда Нової Зеландії до Авіньйона у Франції. Крізь сотні зображень іменитих фотографів ці чудові житла пропонують натхнення та ідеї для вашого наступного проекту.

Багато з обраних будинків належать креативним людям - дизайнерам, режисерам, колекціонерам - чий погляд на поняття «ідеально» в області синтезу елементів інтер'єру вражає, м'яко кажучи! Поєднуючи шпалери, меблі, текстиль і предмети мистецтва, обережно балансуючи з кольором, текстурою і формою, творці цих динамічних просторів втілюють свою власну художню форму. Еклектика або мінімалізм, античний або надсучасний - ці різноманітні локації знаходять сучасний стиль у всьому його проявах, демонструючи нескінченні можливості і магію дизайну.


Interiors Now!
Languages: английский, немецкий, французский
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 512 страниц
ISBN 978-3-8365-6755-8
Interiors Now!
₴ 950
Out of stock