Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

анатомічно вірно

Атлас людської анатомії та хірургії. Буржері

Безсумнівно, людство у великому боргу у Жан-Батіста Марка Буржері (1797-1849) - його Анатомічний атлас не тільки став знаменною подією в історії медицини, але і є найповнішим і чудово ілюстрованим анатомічним трактатом, коли-небудь опублікованим у всьому світі.

У 1830 році, через три роки після отримання докторського ступеня з медицини, Буржері спільно з ілюстратором Ніколя Анрі Жакобом (1782-1871), почав роботу над своїм чудовим атласом. Перші томи з'явилися у пресі вже наступного року, проте складання всього трактату зажадало майже два десятиліття самовідданої роботи.

Чотири частини трактату Буржері включають описову анатомію, хірургічну анатомію і техніки, загальну анатомію та ембріологію, а також мікроскопічну анатомію. Чудові, розфарбовані вручну літографії Джейкоба відрізняються надзвичайною ясністю, барвистістю та естетичною привабливістю, відображаючи результати як безпосередньо лабораторних досліджень, так і суто ілюстративних вправ. І сьогодні ці роботи є неперевершеним стандартом анатомічної ілюстрації.

Атлас человеческой анатомииБ и хирургии. Буржери

.


Jean Marc Bourgery. Atlas of Human Anatomy and Surgery
Jean-Marie Le Minor, Henri Sick
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 832 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836556620
Jean Marc Bourgery. Atlas of Human Anatomy and Surgery
₴ 950
In stock