Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

золото, квіти і жіноча краса

Клімт

Творчість декадентського австрійського символіста

Незгасаюча популярність Густава Клімта (1862–1918) свідчить не тільки про особливу привабливість його розкішного живопису, але й про універсальні теми, з якими він працював: кохання, жіноча краса, старіння та смерть.

Син золотаря, Клімт створив поверхні витіюватих і ювелірних блиску, які демонструють вплив єгипетського та японського мистецтва. Через картини, фрески та фризи його творчість визначається сяючим кольором, плавними лініями, квітковими елементами та мозаїчними візерунками.

З темами, які варіюються від чуттєвості та бажання до тривоги та відчаю, вся ця райдужність також переповнена почуттями. Численні жіночі образи Клімта, які характеризуються пишними формами, ніжною плоттю, червоними губами та рум’янистими щоками, були особливо заряджені пристрастю, у той час, коли така відверта еротика все ще була табу у віденському суспільстві вищого середнього класу.

У цій книзі представлено добірку робіт Клімта, представляючи його живописний світ декоративності та бажання, а також його вплив на майбутніх художників.

Климт Basic Art сецессия арнуво арт нуво модерн


Klimt
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836558075
Klimt
₴ 630
In stock