Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

інфляція мистецтва

Джефф Кунс

Король "надувних" скульптур, цуценят і попу

Творіння Джеффа Кунса (1955 р.н.) водночас і доступні, і красномовно мистецькі. Від інсталяцій з баскетбольними м'ячами до квіткових цуценят його миттєво впізнавані роботи не тільки грають банальними образами поп-культури, але й інтегрують культурні посилання, такі як сюрреалізм і поп-арт.

Мистецтво Кунса випромінює візуальне задоволення, але й також енергію образи та безсоромно зачіпає глядача. Кунс зробив собі ім’я не тільки кроликами з нержавіючої сталі, але й своєю зловісною скульптурою Майкла Джексона або своїми сексуально відвертими фотографіями та скульптурами з тодішньою дружиною порнозіркою Чиччоліною. Результат – статус мега-художника.  Безперечний король сучасної візуальної культури, Кунс високо оцінюється колекціонерами, установами та громадськістю.

З визначними роботами та стислими текстами Кеті Зігель, Гансом Вернером Хольцвартом та Екхардом Шнайдером ця книга пропонує повну інформацію про Кунса, представляючи гіганта світу мистецтва від його ранніх надувних квітів до сучасних творів.


Koons
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836508728
Koons
₴ 630
In stock