Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

файли кубрика

Архіви кінематографічного генія
 
У 1968 році, коли Стенлі Кубріка попросили прокоментувати метафізичне значення Космічної Одіссеї, він відповів: "Це не послання, яке я коли-небудь мав намір передати словами. Космічна Одіссея є невербальним досвідом... Я спробував створити візуальний досвід, який обходить вербалізацію і безпосередньо проникає у свідомість з емоційним та філософським змістом."
 
Зараз доступна як частина популярної серії Bibliotheca Universalis, книга Архіви Стенлі Кубріка виросла з філософії режисера. Від перших кадрів Поцілунку вбивці до фінальних кадрів Широко заплющених очей за допомогою візуальної майстерності фільмів Кубрика вражає послідовність переконливих, зачаровуючих кадрів. Ми відкриваємо творчий процес Кубрика за допомогою захоплюючих архівних матеріалів, включаючи сценографії, ескізи, листування, документи, сценарії, чернетки, нотатки та графіки зйомок.
Візуальні та архівні матеріали супроводжуються есеями відомих кубрикознавців, написані про нього або ним самим, а також підбіркою найкращих інтерв’ю Кубрика. Результатом є візуальна, архівна та наукова подорож шедеврами кінематографа 20-го століття та скрупульозним розумом режисера, який стоїть за ними.

The Stanley Kubrick Archives
Alison Castle
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 864 страницы
Languages: English
ISBN 978-3-8365-5582-1
The Stanley Kubrick Archives
₴ 950
In stock