Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

человек Ренессанса

Леонардо да Вінчі

Людина Відродження

Нестримна цікавість і винахідливість генія да Вінчі

Наповнюючи блокнот за блокнотом ескізами, винаходами та теоріями, Леонардо да Вінчі (1452–1519) не тільки виступає як один з найвинятковіших майстрів історії мистецтва, але й як новатор та винахідник, який передбачав деякі з найбільших відкриттів людини прогресу, іноді за століття до їх матеріальної реалізації.

Від найменших артерій у людському серці до далеких сузір'їв Всесвіту Леонардо бачив, що природа та наука пов'язані між сбою. Його питання пошуку та винаходу охоплювали філософію, анатомію, геологію та математику - від законів оптики, гравітації, тепла та світла до побудови літаючої машини. У своїй картині Леонардо вивів мистецтво із Середньовіччя такими творами, як Таємна вечеря та всесвітньо відома Джоконда або Мона Ліза, що зображують не лише зовнішній вигляд, але й переконливу психологічну інтригу та глибину, яка продовжує залучати натовпи зачарованих відвідувачів до музеїв у Парижі, Мілані, Вашингтоні, Лондоні та Римі.

Ця книга об’єднує деякі з найвидатніших творів Леонардо, щоб представити фігуру нескінченної цікавості, гарячкової уяви та піднесених мистецьких здібностей, яку часто описують як “недостатньо світів для завоювання та недостатнього життя для проживання” (Алан Вудс) .


Leonardo
Frank Zollner
Твердый переплет, 21 х 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-0215-3
Leonardo
₴ 630
In stock