Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

ідеальна хвиля

Лерой Гранніс. Серф-фотографія

Зараз, коли серфінг в тренді, саме час озирнутися на роки, коли цей вид спорту тільки набирав популярності. Придуманий мешканцями Гавайських островів більше п’яти століть тому, серфінг був на піку на материку в 1950-х роках — він був не просто спортом, а способом життя, яким захоплюються та експортують по всьому світу. Одним з ключових іміджмейкерів того періоду є Лерой Гранніс, серфінгіст з 1931 року, який почав фотографувати епоху лонгборду на початку 1960-х років у Каліфорнії та на Гаваях.

Це видання повертає у продаж видане раніше колекційне лімітоване видання Гранніса, колекцію підібрану з особистих архівів фотографа, щоб продемонструвати його найяскравішу роботу в компактному та доступному форматі — від блаженства ловити ідеальну хвилю в Сан-Онофре до знаменитих драматичних небезпечних хвиль шторму на північному березі Оаху.

Новатор у цій галузі, Гранніс прикріпив водонепроникну коробку до своєї дошки, що дозволило йому міняти плівку у воді та залишатися ближче до події, ніж будь-який інший фотограф того часу. Він також висвітлював новий спосіб життя серфінгістів, починаючи від «топтання серфінгу» та орд шанувальників на змаганнях із серфінгу до завантажених дошками дерев’яних універсалів уздовж шосе Тихоокеанського узбережжя. Саме в цих знакових образах спорт, який ще був у підлітковому віці, втілив вільну природу епохи — часів до шортбордів і підтримки знаменитостей, коли серфінг був у своїй нпйкращій формі.

граннис серфинг

 


LeRoy Grannis. Surf Photography
Leroy Grannis, Steve Barilotti, Jim Heimann
Твердый переплет, текстильная обложка, 17.2 x 24 см, 400 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-6679-7
LeRoy Grannis. Surf Photography
₴ 1450
Out of stock