Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

де народжується Сонце

Життя в Азії

Заспокійливі, містичні, медитативні - слова не можуть передати красу інтер'єрів Азії. Будь то позолочений тибетський монастир, плантація в Шрі-Ланці або приватна вілла в Таїланді, кожне місце, представлене в цій книзі, унікальне не тільки естетично, але і по духу.

Тут представлені 46 виняткових місць в Тибеті, Непалі, Індії, Шрі-Ланці, М'янмі, Таїланді, Лаосі, Камбоджі, Сінгапурі і Малайзії. Включаючи традиційні бірманські будинки на палях; захоплюючий дух палац Шив Нівас в Індії, який відвідав Джеймс Бонд у фільмі "Octopussy"; Камбоджійські храми; плавучий будинок, перетворений в рисову баржу в Таїланді; висотна квартира з видом на сінгапурський горизонт; «Синій особняк» - чудовий, забарвлений в індиго маєток бізнесмена Чонг Фат Цзи, зображений у фільмі «Індокитай»; захоплюючий дух сад, спроектований шрі-ланкійським архітектором Джеффрі Бава; і багато багато іншого.


Living in Asia
Reto Guntli, Sunil Sethi, Angelika Taschen
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 1.10 кг, 544 страниц
Languages: English, German, French
ISBN 978-3-8365-7607-9
Living in Asia
₴ 950
In stock