Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Bienvenue

Життя в Провансі

Розташована на півдні Франції, у Середземного моря, ця земля відома своїми лавандовими полями, вишуканою кухнею, золотим сонцем і казковими пейзажами. Регіон Прованс надихав таких майстрів, як Альфонс Доде і Вінсент Ван Гог. Поль Сезанн був настільки захоплений Мон-Сент-Віктуаром, що увічнив його у серії картин. Ми входимо в його студію в Провансі, яка до сих пір виглядає так само, як і понад століття тому, а також в будинок, де жив і писав Фредерік Містраль, лауреат Нобелівської премії 1904 року. Ми також захоплюємося кованими сходами і вишитими шторами готелю Nord-Pinus в Арлі, де зупинялися Наполеон III, Жан Кокто і Пікассо.

У цьому оновленому виданні зібрані найвизначніші дому та інтер'єри регіону, доповнені проникливими підписами, захоплюючими подвійними розворотами і абсолютно новими фотографіями. Мальовничі села, розташовані на вершинах скелястих пагорбів, химерні сади з оливковими деревами і п'янким ароматом лаванди, тераси на дахах, викладені плиткою, і теплі охристі тони: ця книга малює чудову картину прованського життя.


Living in Provence
Angelika Taschen
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 512 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7286-6
Living in Provence
₴ 950
In stock