Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

скарби Тоскани

Жити в Тоскані

Під пекучим тосканським сонцем розкинулісь дивовижні пагорби, виноградники та оливкові гаї - усі ідеальні пейзажі з листівок, що розташовані у багатовікових містах, сільських віллах та фермерських будинках з контадіно. Ми відстежили найкращі приклади таких притулків, щоб намалювати теплу картину життя Тоскани.

Ідіть слідом за Мікеланджело до Еремо Санта-Марія-Маддалена, середньовічного скиту, розташованого на крутому схилі пагорба Ареццо. Поплавайте у басейні в каліфорнійському стилі Роберто Будіні Гаттая, архітектора, який перетворив скромний будинок винороба на сліпучу пошану Девіду Хокні. Охолодіться у кахельних спальнях вілли Віллоресі, де, за легендою, дружина Данте знайшла притулок під час вигнання поета на початку 14 століття.

Ця колекція поєднує найвидатніші будинки та інтер’єри регіону, доповнена проникливими підписами та захоплюючими подвійними тиражами. У сучасній архітектурі та традиційній майстерності, мінімалістичному глиняному посуді та декадентських меблях ми відкриваємо для себе всі природні тони та текстури сонячних променів Тоскани.


Living in Tuscany
Angelika Taschen
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 472 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836572880
Living in Tuscany
₴ 950
In stock