Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Марк

Естампер, художник-пейзажист і співзасновник Der Blaue Reiter ("Блакитний вершник") Франц Марк (1880–1916) залишив винятковий спадок у німецькому експресіонізмі. Його робота поглинула вплив, включаючи Пола Гогена, Ван Гога, Пікассо, Анрі Матісса та Роберта Делоне, щоб вдосконалити новий словниковий запас форми та кольору.

Особливо захоплюючись зображеннями тварин, робота Марка підкреслює кубістичні напівабстраговані форми; несамовиті, кружляючі композиції; а в його картинах нова кольорова лексика. Марк розміщував духовні цінності в різних відтінках. Синій був духовністю та мужністю. Жовтий зображав жіночність і радість. Червоні відтінки корелювали з гнівом і насильством.

Саме зі своїм другом та ровесником Василієм Кандінським Марк заснував Der Blaue Reiter, нещільну групу художників, пов’язаних спільним інтересом до гравюр на дереві та гравюрами, символічними цінностями кольору та спонтанними підходами до живопису. Група була короткочасною, розчинившись із початком Першої світової війни, яка також забрала життя Марка в 1916 році, але вона встановила експресіоністські стандарти, які процвітали десятиліттями.

У цьому новому виданні популярної серії основних мистецтв TASCHEN ми зустрічаємо цю ключову постать німецького мистецтва та досліджуємо його коротку, але надзвичайно завершену кар’єру, яка відразу визначила епоху та поставила стійку точку посилання на експресіонізм.

Marc
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836534932
Marc
₴ 630
In stock