Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

чоловіки у фокусі

Маріо Тестіно. Сер. Ювілейне видання на честь 40-річчя TASCHEN!

Галерея чоловіків від маестро фотографії

«Те, як чоловіків бачать на фотографії, у моді, і те, як чоловіки дивляться на свої фотографії, змінилося за останні роки. Це тема, яка потрапила в центр уваги: чоловічий образ, особистий стиль чоловіка, зміна ставлення до чоловічого обличчя та тіла».— Маріо Тестіно

Від Ріо до Лондона, від Куско до Севільї, Маріо Тестіно відомий своїми вільними хроніками одягу та поведінки. У книзі SIR впливовий фотограф представляє понад 300 фотографій у пошуках визначення чоловічої привабливості.

Ця книга містить есе П’єра Борхана, інтерв’ю з Патріком Кінмонтом та багато раніше неопублікованих робіт з величезного архіву Тестіно, в ній простежується еволюція чоловічої ідентичності за останні три десятиліття. Костюм, традиції, гендерна гра, портрет, фотожурналістика та мода стикаються, коли Тестіно спостерігає маскулінність у всіх її сучасних проявах: денді й джентльмен, мачо й фея, всесвітньо відоме обличчя та невідомий перехожий.

Кожна фотографія представляє унікальну точку зору та новий візуальний зв’язок між фотографом і моделлю. З Джошем Хартнеттом для VMAN (2005) Тестіно нагадує про падіння Гельмута Бергера в безодню фільму Лукіно Вісконті «Прокляті». Роботи з Бредом Піттом, Джорджем Клуні, Джудом Лоу та Коліном Фертом настільки ж відверті, як і цікаві. Девід Бекхем, Девід Боуї, Мік Джаггер і Кіт Річардс втілюють своїми образами сміливість, завдяки якої вони змінили чоловічу ідентичність. Через калейдоскоп образів ці портрети визначають період, коли зміна чоловічих ролей, стилю та зовнішнього вигляду ніколи не вислизала від ока Тестіно та його бездоганної інтуїції.

Фотограф:

Маючи чотири десятиліття кар’єри лідера в галузі моди, культури та стилю життя, Маріо Тестіно, що народився в Перу, має багато аспектів, які виводять його за межі фотографа та художника, роблячи його провидцем культури. Всесвіт Тестіно широкий, його вплив надзвичайно потужний, а його спосіб життя цілком автентичний. Роботи Тестіно публікували та виставляли в сотнях міст по всьому світу. Протягом своєї кар’єри він побудував безпрецедентні стосунки з редакційними та комерційними партнерами, такими як Vogue, Burberry та Gucci. Його минулі та нинішні музи включають Її Високість принцесу Діану, Мадонну, Донателлу Версаче, Кендалл Дженнер та Маріакарлу Босконо. Його персональні виставки демонструвалися в музеях і галереях по всьому світу, включаючи Національну портретну галерею в Лондоні і Музей образотворчого мистецтва у Бостоні. 

Про цю серію

Видавництву TASCHEN виповнилось 40 років! З тих пір як вони почали шлях культурних археологів в 1980, вони стали синонімом доступних і якісних книг про мистецтво, здійснюючи мрії книжкових фанатів з усього світу. У 2020 році святкуючи своє 40-річчя видавництво залишається вірним своєму життєвому кредо. Серія 40 представляє нові перевидання деяких найзірковіших книг, які виходили в TASCHEN, серія реалізована у відмінній якості, прекрасному компактному форматі, і, що важливо, за доступною ціною !!!

Марио Тестино


Mario Testino. SIR. 40th Ed.
Mario Testino, Patrick Kinmonth, Pierre Borhan
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, 512 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8814-0
Mario Testino. SIR. 40th Ed.
₴ 1350
In stock