Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

мистецтво балансу

Анрі Матісс

Модернистський майстер кольору і форми

Роботи Анрі Матісса (1869–1954) відображають постійну віру художника в силу яскравих кольорів та простих форм. Хоча Матісс прославився, зокрема, своїми картинами, він також працював із графікою, скульптурою, літографією, вітражами та колажами, створюючи свою унікальну аплікацію, коли старість та хвороба не дозволили йому малювати звичайним способом.

Сюжети робіт Матісса часто були звичайними: оголені, портрети та фігури у пейзажі, східні сюжети, інтер'єри тощо, але у своєму сміливому поводженні з чистими кольорами та плавними лініями він забезпечив собі місце майстра 20-го століття. Саме палітра Матісса особливо вразила уяву сучасників. Використовуючи яскраво синій, аметистово-пурпурний, яєчно-жовтий і безліч інших відтінків, він звільнив свою роботу від скрупульозного відтворення реальності і натомість шукав «життєву гармонію», часто спираючись на музику як на натхнення чи аналогію своєї роботи.

Це всеосяжна і багато ілюстрована публікація була перероблена в тісній співпраці зі спадщиною Матісса. Включно з підготовчими дослідженнями, повносторінковими репродукціями та збільшеними деталями, відкрийте для себе авантюрний шлях художника, від хроматичного блиску його періоду фовізму до його винаходу аплікації у віці 80 років. Кожне зображення було відтворено з кропіткою турботою створити враження від перегляду, гідні експресіоніста. Співак кольору не заслуговує меншого.

«Кольори мають свою особливу красу, яку ви повинні зберегти, так само, як у музиці ви намагаєтеся зберегти звуки».

- Анрі Матісс

Матисс Анри


Matisse
Volkmar Essers
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836529044
Matisse
₴ 630
In stock