Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

ідеальна картинка

Мерт Алас и Маркус Пигготт

Мерт Алас, який народився в Туреччині, і Маркус Пігготт, який народився в Уельсі, познайомилися в 1994 році на вечірці на пристані в Гастінгсі, Англія. Піггот попросив у Аласа світла, пара заговорила і швидко виявила, що у них є багато спільного, не в останню чергу любов до моди. Через три роки дует, відомий під назвою Мерт і Маркус, переїхав у занедбаний лофт у Східному Лондоні, переобладнав його під студію та опублікував свою першу спільну фотографічну роботу в Dazed & Confused.

У наші дні Мерт і Маркус формують світовий імідж таких відомих брендів, як Джорджо Армані, Роберто Каваллі, Фенді, Міу Міу, Гуччі, Ів Сен-Лоран, Живанші та Ланком, а також громадські діячі, включаючи Леді Гагу, Мадонну, Дженніфер Лопес, Лінду Євангеліста, Гізель Бюндхен, Бьорк, Анджеліна Джолі та Ріанна. Їхні фотографії охоплюють широкий діапазон стилів та впливів, але відомі, особливо завдяки використанню оцифрованого збільшення зображень, та захопленню сильних, сексуально заряджених, впевнених у собі жінок: "Властиві жінки, жінки зі значенням, ви-дон" t-have-to-talk-or-move-too-much-to-tell-who-you-a kind of woman ».

Довівши нашу бестселер Collector’s Edition до доступного, компактного формату, ця колекція досліджує унікальне бачення творчого партнерства, яке визначило та перевизначило стандарти гламуру, моди та розкоші. Приблизно 300 зображень з мегаватного портфоліо Mert та Marcus супроводжується вступом Шарлотти Коттон.

Mert Alas and Marcus Piggott
Charlotte Cotton
Твердый переплет, 26.2 x 35 см, 408 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7306-1
Mert Alas and Marcus Piggott
₴ 2850
Out of stock