Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

графічна краса

Мікеладнджело. Графічні роботи

Не багато художників можуть похвалитися такою ж міцною та всесвітньою славою, як у Мікеланджело Буонарроті (1475-1564). Його прізвисько "il divino" ("божественний") було присвоєно йому ще в 1530-х роках і належить йому досі: його досягнення як скульптора, живописця та архітектора залишаються неперевершеними, а його твори є одними з найвідоміших творів мистецтва у світі .

Це видання у серії Bibliotheca Universalis присвячене графічним роботам художника, які свідчать про його майстерне володіння лініями, формами та деталями, від архітектурних досліджень до анатомічно досконалих фігур.

У книзі зібрані деякі з найкращих малюнків художника, які знаходяться в музеях і колекціях по всьому світу, а також деякі його власні нотатки та доопрацювання, що пропонують доторкнутися не лише до цілей, яких прагнув Мікеланджело, а й до його безпосереднього робочого процесу. Видання з його закінченими та незакінченими малюнками допоможе вам надалі глибше вникнути у творчість Мікеланджело, дослідження безцінної спадщини якого триває досі.

микеланджело


Michelangelo. The Graphic Work
Thomas Popper
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 736 страниц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-3719-3
Michelangelo. The Graphic Work
₴ 950
In stock