Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

энциклопедія сучасної архітектури

Сучасна архітектура від А до Я

З більш ніж 280 статтями, ця архітектурна енциклопедія, яка зараз є частиною нашої серії Bibliotheca Universalis, пропонує безцінний огляд ключових гравців у створенні сучасного простору. За період від 19 до 21 століття кожен з архітекторів представлен портретом, стислою біографією, а також описом її чи його найважливіших ​​робіт. 

Як у персональному глобальному архітектурному турі, ви подорожуєте від хмарочосів Манхеттена до японського концертного залу, від Палау Гуеля Гауді в Барселоні до спортивного та дозвіллєвого центру Ліни Бо Барді на колишньому заводі в Сан -Паулу. Ви візьмете кольорову геометрію Джіо Понті, вільний футуризм Захи Хадід, яскравий інтер’єр SANAA та унікальну суміш шотландської традиції та елегантного японізму Чарльза Ренні Макінтоша.

Статті книги Архітектура від А до Я також охоплюють групи, рухи та стилі, щоб позиціонувати провідних архітекторів у ширших будівельних тенденціях, у часі та географії, включаючи міжнародний стиль, Баугауз, Де Стейл та багато іншого. З яскравими ілюстраціями, включаючи одні з найкращих архітектурних фотографій сучасної епохи, цей всебічний ресурс стане любимим для будь-якого професіонала архітектури, студента чи просто фаната архітектури.


Modern Architecture A–Z
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 696 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836556316
Modern Architecture A–Z
₴ 950
In stock